Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ERTAN GÖL’ÜN İSTİFASI YANKI YAPTI

Kahramanmaraş’ın yetiştirdiği önemli eğitim yöneticilerinden Ertal Göl’ün geçen aylarda getirildiği Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden beklenmedik istifası şok etkisi yaptı. Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü başarıyla yürütürken, ‘sağlık sorunları’ nedeniyle bu görevinden ayrıldığı öne sürülen Ertan Göl’ün yerine Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Harun Kurt atandı. VEDA MESAJINDA NELER İFADE ETTİ? Konu hakkında […]

ERTAN GÖL’ÜN İSTİFASI YANKI YAPTI
09 Ocak 2018 - 23:47 'de eklendi ve 648 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş’ın yetiştirdiği önemli eğitim yöneticilerinden Ertal Göl’ün geçen aylarda getirildiği Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden beklenmedik istifası şok etkisi yaptı.

golertanDulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü başarıyla yürütürken, ‘sağlık sorunları’ nedeniyle bu görevinden ayrıldığı öne sürülen Ertan Göl’ün yerine Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Harun Kurt atandı.

VEDA MESAJINDA NELER İFADE ETTİ?

Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan sevilen ve başarılı eğitimci Ertan Göl şunları kaydetti: “Aşkla, şevkle, heyecanla hizmet etmekten onur ve gurur duyduğum güzel memleketimiz Kahramanmaraş’ta farklı okullarda okul müdürlükleri, Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı, İl Milli Eğitim Müdür Vekilliği ve Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevleri olmak üzere yaklaşık 30 yıldır yürüttüğüm yöneticilik görevlerinden sonra kendi isteğimle yöneticilik görevinden ayrılıyorum.

Görevim süresince şahsıma destek veren; Saygıdeğer Mülki İdari Amirlerimize, çok Değerli il ve ilçe yöneticilerimize, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Yönetici Arkadaşlarıma, Çok Kıymetli Okul yöneticilerimize ve öğretmen arkadaşlarıma, İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanı arkadaşlarıma, bizden desteklerini esirgemeyen çok değerli mahalle muhtarlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarına, çok değerli velilerimize, kıymetli anne babalara ve saygıdeğer Dulkadiroğlu halkına, bütün dost ve arkadaşlarıma yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu vesile ile güzel memleketimiz Kahramanmaraşımıza Milli Eğitimin her kademesinde hizmet imkanı bulduğum için Yüce Rabbim’e sonsuz Hamd-ü Senalar ediyorum. İnsan için kalıcı olan kalplerde ve vicdanlarda bıraktığı izdir. Şairin de dediği gibi “Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş.”

Bu duygu ve düşüncelerle çok değerli öğretmen arkadaşlarıma, çok değerli anne babalara, velilerimize bundan sonraki yaşamlarında ve iş hayatlarında başarı, sağlık ve mutluluk dolu günler, Kahramanmaraş ve Dulkadiroğlu İlçesi eğitimine ve sevgili öğrencilerime de başarılı, güzel bir gelecek diliyorum. Saygılarımla…” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER