Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

MAHÇİÇEK, BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in daveti üzerine gerçekleştirilen kahvaltıya Kahramanmaraş’ta görev yapan basın mensupları katıldı. Bisiklet ve yürüyüş yolu üzerinde bulunan kafeteryada yapılan programda, Başkan Mahçiçek açıklamalarda bulundu. Mahçiçek, organizasyonun amacının gazetecilerle bilgi alışverişinde bulunmak ve onların sorunlarını dinleyerek sohbet […]

MAHÇİÇEK, BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU
11 Ocak 2018 - 20:54 'de eklendi ve 247 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesi ile basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.

mahcicekbasinOnikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in daveti üzerine gerçekleştirilen kahvaltıya Kahramanmaraş’ta görev yapan basın mensupları katıldı.

Bisiklet ve yürüyüş yolu üzerinde bulunan kafeteryada yapılan programda, Başkan Mahçiçek açıklamalarda bulundu. Mahçiçek, organizasyonun amacının gazetecilerle bilgi alışverişinde bulunmak ve onların sorunlarını dinleyerek sohbet etmek olduğunu söyleyerek, gazetecilerin kamunun çok önemli bir parçası olduğunu anlattı. Başkan Mahçiçek; “Özellikle bu önem 15 Temmuz darbe girişiminde daha da ortaya çıktı. Basın mensuplarının darbe girişiminde göstermiş olduğu özverili çalışmalar takdire şayandır; her zaman birlik ve beraberliğin devam etmelidir.” diye konuştu.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, son üç buçuk yıl içerisinde Kahramanmaraş’ın daha iyi noktalara gelmesi açısından, gece gündüz demeden çalışarak Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesi olarak son dönemlerin en etkin ve en faydalı projelerini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başkan Mahçiçek sözlerine şöyle devam etti: “Aylarca muhtarlarımız bir makine için devlet dairelerinin kapısında beklerlerdi, şimdi ise sadece bir telefonla her istediklerini temin edebiliyoruz. Bir memleket düşünün ki, üç buçuk senede 81 köyün 62 tanesine kültür merkezi yapılmış. Bir memleket düşünün ki üç senelik ‘’Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor’’ projesi kapsamında 1 milyona yakın öğrencimize ulaşılmış. Bir memleket düşünün ki sosyal etkinlik merkezi adı altında Üniversiteye hazırlık ve TEOG sınavlarından tekrar kursları açılmış ve 2400 öğrenci faydalanıyor. Bir memleket düşünün ki, sadece Milli Eğitim Bakanlığı yapmamış bunları, belediyelerimizde katkı sağlayarak yurtlar, yollar yapmış.’’

Başkan Mahçiçek basın mensuplarıyla birlikte büyük bir çağ atlattıklarını belirtti. Mahçiçek, yaptığı açıklamada yeni bir projelerinden de bahsetti. Yakın bir zamanda Kahramanmaraş ve çevresi için “Sıfır Atık Projesi” gerçekleştireceklerini ve her eve birkaç tane çöp kovası koyacaklarını, organik olan çöpleri gübreye dönüştüreceklerini ve hem daha temiz bir çevre ve ekonomik açıdan da tasarruf edebileceklerini söyledi.

Başkan Mahçiçek, bütün basın mensuplarına belediyenin imkânları dâhilinde tüm sosyal tesislerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabilecekleri haberini de vererek, basın mensuplarının yüzünü güldürdü. (WWW.EDEAJANS.COM)

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER