Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

ŞABAN UÇAR’IN İLK İCRAATI NE OLDU?

Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası’nın kongresinde başkanlık seçimini kazanan Şaban Uçar, mazbatasını alarak görevine başladı. Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kahramanmaraş Adliyesi’ne giderek Dulkadiroğlu İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Başkan Şaban Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) bünyesindeki Oda hizmet binasına geldi. Oda’nın başkanlığını 18 yıl yürüten Mehmet […]

ŞABAN UÇAR’IN İLK İCRAATI NE OLDU?
12 Ocak 2018 - 0:18 'de eklendi ve 759 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Berberler ve Kuaförler Odası’nın kongresinde başkanlık seçimini kazanan Şaban Uçar, mazbatasını alarak görevine başladı.

ucarsabanYönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kahramanmaraş Adliyesi’ne giderek Dulkadiroğlu İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Başkan Şaban Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, daha sonra Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) bünyesindeki Oda hizmet binasına geldi.

Oda’nın başkanlığını 18 yıl yürüten Mehmet Demir’den görevi devir alan Şaban Uçar, yaptığı açıklamada ise şunları kaydetti: “Önceki gün yapılan kongrede bana ve arkadaşlarıma bu onurlu görev tevdi edildi. Bizlere gösterilen ilgi, alaka ve desteğe layık olabilmek için gayret ortaya ucarsabankoyacağımızdan kimsenin endişesi olmasın. Artık seçim geride kaldı ve önümüze bakacağız. Bize oy veren ya da vermeyen tüm üyelerimizin sıkıntılarını çözmeye uğraşacağız. Odamıza aidat borcu bulunan üyelerimize ödeme kolaylığı sağlayacağız. Ayrıca ihtiyacı olan üyelerimize de elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız. Yönetimle esnaflarımızı bütünleştirerek ‘Ortak Akıl’ mantığıyla hareket edeceğiz. Esnaflarımızı her alanda layıkıyla temsil edip; hayata geçireceğiz projeler ile de her zaman onların yanında olacağız. Son olarak; el birliği ve üyelerimizin desteği ile almış olduğumuz bu görevi yine elbirliği ile ucarsabanhep beraber daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

Başkan Şaban Uçar daha sonra Oda’nın 18 yıl başkanlığını sürdüren Mehmet Demir’e yaptığı hizmetlerden dolayı bir teşekkür plaketi verdi. Görevi devreden Demir ise yeni yönetime başarılar diledi. Kahramanmaraş’ta esnaf odaları seçimlerinden sonra pek te alışık olunmayan bu örnek ve güzel tablo, hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.

Öte yandan; Başkanlık görevine başlayan Şaban Uçar’ın ilk icraatı ise basit usul vergi sistemi ile çalışan berber ve kuaförlerin kullanmış ucarsabanoldukları satış fişi fiyatını 9 liradan 5 liraya indirmek oldu. (LÜTFİ YIKAN)ucarsabanucarsaban

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER