Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

“DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN”

Kahramanmaraş Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, terör örgütlerinin kökünü kazımak için Kahraman Türk Ordusu tarafından Afrin’de sürdürülen ‘Zeytin Dalı Haraketı’na tam destek verdi. KTB Yönetim Kurulu Başkanı Balsuyu açıklamasında şunları kaydetti: “Başkomutanımız, liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kahraman ordumuzun ülkemiz ve bölgemizin güvenliği için Afrin’e başlattığı Zeytin Dalı harekatının zaferle sonuçlanacağına inanıyoruz […]

“DUALARIMIZ MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN”
23 Ocak 2018 - 0:32 'de eklendi ve 384 kez görüntülendi.

Kahramanmaraş Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Ahmet Duran Balsuyu, terör örgütlerinin kökünü kazımak için Kahraman Türk Ordusu tarafından Afrin’de sürdürülen ‘Zeytin Dalı Haraketı’na tam destek verdi.

balsuyu11KTB Yönetim Kurulu Başkanı Balsuyu açıklamasında şunları kaydetti: “Başkomutanımız, liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kahraman ordumuzun ülkemiz ve bölgemizin güvenliği için Afrin’e başlattığı Zeytin Dalı harekatının zaferle sonuçlanacağına inanıyoruz ve millet olarak yanlarındayız.

Kahraman Mehmetçiğimizin burnu kanamadan hedefine ulaşıp, bölge halkının güvenliğini ve huzurunu sağlayıp ülkemize geri dönmesi için dua ediyoruz. Allah askerimizin yardımcısı olsun. Tarihi şanlı zaferlerle dolu kahraman ordularımız her zaman mazlumun yanında hainin, soysuzun ve zalimin karşısında olmuştur. Kahraman ordumuzun Afrin’e yaptığı Zeytin Dalı harekâtında da mazlumları koruyarak zalim ve soysuz teröristleri ezmek için yola çıkmıştır. Allah muvaffak eylesin.

Milletimizin duaları ile Komutanlarımızın ve Mehmetçiğimizin feraseti ile tarihte olduğu gibi yine vardığı yerde mazlumu koruyup hainleri, zalimleri ve soysuzları ezerek adaleti tesis edecektir. Dualarımız Kahraman Mehmetçiğin zaferi içindir. Allah yar ve yardımcıları olsun.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER