Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz

AKEDAŞ’TAN DA TAŞERONA ‘KADRO’

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş., ihale yoluyla hizmet alarak taşeron firmalar vasıtasıyla gerçekleştirdiği bakım-onarım işlerini 2018 yılının ilk gününden itibaren birçok bölgede kendi kadrosundaki personelle yapıyor. AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet kalitesini arttırma hedefi kapsamında yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Kahramanmaraş ve Adıyaman’a elektrik dağıtım hizmeti veren AKEDAŞ Dağıtım bakım onarım hizmetini 2017 senesinin sonuna […]

AKEDAŞ’TAN DA TAŞERONA ‘KADRO’
06 Şubat 2018 - 11:51 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş., ihale yoluyla hizmet alarak taşeron firmalar vasıtasıyla gerçekleştirdiği bakım-onarım işlerini 2018 yılının ilk gününden itibaren birçok bölgede kendi kadrosundaki personelle yapıyor.

akedas1AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. hizmet kalitesini arttırma hedefi kapsamında yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Kahramanmaraş ve Adıyaman’a elektrik dağıtım hizmeti veren AKEDAŞ Dağıtım bakım onarım hizmetini 2017 senesinin sonuna kadar ihale yoluyla hizmet alarak taşeron firmalar vasıtasıyla gerçekleştiriyordu. 2018 senesinde yenilikçi bir hareket ile şirkette kadro açarak personel alacağını duyurdu ve Kahramanmaraş merkezde 87 olmak üzere 157 personeli bünyesinde istihdam etmeye başladı.

akedasdagitimDaima kaliteli ve sürekli ve sürdürülebilir elektrik dağıtım hizmeti sağlamayı hedeflediklerini söyleyen AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Yılmaz; “Bu amaç doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz işlemlerden bir tanesi de onarım ve bakım kadrosunu kendi bünyemizde istihdam etmektir. Bu sayede personelin daha özverili, şirket aidiyeti duygusuyla, tüketiciye kaliteli ve sürekli enerji sağlamak amacıyla güven ortamında çalışacaklarını düşünüyoruz. Taşeron firmalardan hizmet aldığımız işler dâhil bin 200 kişiye yakın personelle çalışmaktayız. Elektrik dağıtım hizmetini şirket aidiyet duygusu olan yetenekli personelle gerçekleştirme hedefi taşıyoruz.  Bu tür işlemler, yaptığımız işe büyük katkı sağlayacaktır‘’ şeklinde konuştu.

Şirket bünyesine alınan elektrik arıza, onarım bakım çalışanları ise, duygularını şöyle dile getirdiler: “AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş.  kadrosunda iş olanağı olduğunu duyduğumuzda çok sevindik. Mesleğimiz, elektrik teknisyenliği ve teknikerliği olduğundan işe zaten hâkimiz birçoğumuz da bu işi taşeron firmalarda yapıyorduk. Artık kendimizi daha güvenli bir ortamda çalışıyor sayıyoruz bu yüzden işimizi daha iyi yapmak için daha fazla çaba gösteriyoruz. Kendimize daha fazla güvenerek ve işin bilinciyle hareket etmek konusunda daha özveriyle çalışıyoruz.” (WWW.EDEAJANS.COM)

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Reklam Reklam Reklam Reklam
SON DAKİKA HABERLERİ
Reklam Reklam Reklam Reklam
İLGİLİ HABERLER