Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz
Reklam

‘KARAGÜL’ DİZİSİNE NE ZAMAN DÖNECEK?

AW000062 AW000062‘KARAGÜL’ DİZİSİNE NE ZAMAN DÖNECEK?

Ünlü oyuncu, ses sanatçısı, senarist ve yönetmen Özcan Deniz, "Karagül dizisine dönüşüm için 4-5 hafta bekleyin" dedi.

Bir televizyon kanalında yayınlanan başrollerini Ece Uslu ile Yavuz Bingöl’ün paylaştığı "Karagül" dizisinin ilk bölümünde Fırat’ın sularında kaybolan "Murat" karakterini canlandıran Özcan Deniz'e, Kahramanmaraş Piazza'daki ziyareti sırasında, "Karagül'e geri dön" tezahüratları yapıldı. Yoğun istek üzerine uzun bir süredir merakla beklenen soruya açıklık getiren Özcan Deniz, diziye tekrar dönebileceğini belirterek "4-5 hafta bekleyin" dedi.

Oyuncu, ses sanatçısı, senarist ve yönetmen kimliği ile tanınan Özcan Deniz, dört işi bir arada yapmanın kendisi için zor olduğunu ancak, halkın sevgisiyle hepsinin üstesinden geldiğini vurguladı. Deniz, sinema ve müziğin aynı kıymette olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Bizi insanlarla bir araya getiren iki sanat dalı. Ben her ikisinin de hakkını vermeye çalışan biriyim. Tabi ki sinemayı, televizyonculuğu ve müziği aynı anda planlamak çok zor. Bütün bunların üstesinden Allah’ın yardımı sevenlerimin desteği ile gelebiliyorum. Ama ben ileride sinemacı kimliğimle anılmak isterim."

Özcan Deniz, Türk sinemasının geleceğinden umutlu olduğunu, dünya sinemasının bugün hiç olmadığı kadar Türk sinemasını konuştuğunu belirterek, önümüzdeki 10 yılda daha büyük değişim ve gelişim olacağını anlattı. Tek sorunun tanıtım bütçesi olduğunu belirten Deniz, bir filmin tanıtımınin en az 5-6 milyon Euro’ya mal olduğunu kaydetti. İHA

01 Aralık 2013 - 23:44 'de eklendi ve 97 kez görüntülendi.
Etiketler :
ÖĞRETMENLERE SİNEMA BİLETİ ÖĞRETMENLERE SİNEMA BİLETİ
ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ BAĞLAMA KURSU ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ BAĞLAMA KURSU
TARHANA TİRYAKİSİ MUHABBET KUŞU TARHANA TİRYAKİSİ MUHABBET KUŞU
İŞTE ‘KİTAP FUARI DAVETİYESİ’ KİTAP İŞTE ‘KİTAP FUARI DAVETİYESİ’ KİTAP
NESLİ TÜKENEN KANATLILARI ÜRETECEK NESLİ TÜKENEN KANATLILARI ÜRETECEK
HOBİSİ BAKIN NASIL MESLEĞİ OLDU HOBİSİ BAKIN NASIL MESLEĞİ OLDU
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ