Reklam
Reklamı kapat
Reklam
Reklamı kapat
Kahramanmaraş Ede Ajans – Yerelden Dünyaya Haber Siteniz
Reklam

‘KARAGÜL’ DİZİSİNE NE ZAMAN DÖNECEK?

AW000062 AW000062‘KARAGÜL’ DİZİSİNE NE ZAMAN DÖNECEK?

Ünlü oyuncu, ses sanatçısı, senarist ve yönetmen Özcan Deniz, "Karagül dizisine dönüşüm için 4-5 hafta bekleyin" dedi.

Bir televizyon kanalında yayınlanan başrollerini Ece Uslu ile Yavuz Bingöl’ün paylaştığı "Karagül" dizisinin ilk bölümünde Fırat’ın sularında kaybolan "Murat" karakterini canlandıran Özcan Deniz'e, Kahramanmaraş Piazza'daki ziyareti sırasında, "Karagül'e geri dön" tezahüratları yapıldı. Yoğun istek üzerine uzun bir süredir merakla beklenen soruya açıklık getiren Özcan Deniz, diziye tekrar dönebileceğini belirterek "4-5 hafta bekleyin" dedi.

Oyuncu, ses sanatçısı, senarist ve yönetmen kimliği ile tanınan Özcan Deniz, dört işi bir arada yapmanın kendisi için zor olduğunu ancak, halkın sevgisiyle hepsinin üstesinden geldiğini vurguladı. Deniz, sinema ve müziğin aynı kıymette olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Bizi insanlarla bir araya getiren iki sanat dalı. Ben her ikisinin de hakkını vermeye çalışan biriyim. Tabi ki sinemayı, televizyonculuğu ve müziği aynı anda planlamak çok zor. Bütün bunların üstesinden Allah’ın yardımı sevenlerimin desteği ile gelebiliyorum. Ama ben ileride sinemacı kimliğimle anılmak isterim."

Özcan Deniz, Türk sinemasının geleceğinden umutlu olduğunu, dünya sinemasının bugün hiç olmadığı kadar Türk sinemasını konuştuğunu belirterek, önümüzdeki 10 yılda daha büyük değişim ve gelişim olacağını anlattı. Tek sorunun tanıtım bütçesi olduğunu belirten Deniz, bir filmin tanıtımınin en az 5-6 milyon Euro’ya mal olduğunu kaydetti. İHA

01 Aralık 2013 - 23:44 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.
Etiketler :
BAŞBAKAN DAVUTOĞLU VE BAŞKAN ERKOÇ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU VE BAŞKAN ERKOÇ
“24 SAATİN 20 SAATİNİ ÇALIŞACAĞIM” “24 SAATİN 20 SAATİNİ ÇALIŞACAĞIM”
EMEĞİNİN KARŞILIĞINI EMEK EVİ İLE ALDI EMEĞİNİN KARŞILIĞINI EMEK EVİ İLE ALDI
MAHİR ÜNAL SEÇİM GEZİLERİNDE MAHİR ÜNAL SEÇİM GEZİLERİNDE
İLK KEZ KALEM TUTAN ELLERİN KALIPLARI İLK KEZ KALEM TUTAN ELLERİN KALIPLARI
GERMENICIA MOZAİK YOLU PROJESİ GERMENICIA MOZAİK YOLU PROJESİ
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ